در هنگام خرید نمایشگرها و تلویزیون های سامسونگ به چه نکاتی دقت کنیم؟

اگه قصد خرید تلویزیون یا نمایشگر جدیدی رو دارین حتما به خاطر تنوع این اجناس و البته گستردگی برنده های فعال در این میدون دچار پریشونی و گیجی شدین. در این بخش توجه شما رو به بیانیه خبری سامسونگ در مورد انتخاب این گروه از اجناس جلب می کنیم.

تاثیرگذاری و قدرت بی مثل عکس ها و ویدئوای تبلیغاتی در فروش بالای یه محصول یا فروشگاه، به کار گیری تلویزیون ها و نمایشگرها رو به کاری عادی و لازم واسه هر کسب و کار تبدیل کرده. احتیاجی که بعضی وقتا تصور نادرستی رو واسه آدما به وجود می آورد. این افراد با این تصور که میشه از تلویزیون های خونگی و معمولی واسه اهداف تجاری و فضاهای عمومی بهره برد متحمل ضررهای زیادی می شن.

ضررهایی که به دلیل انتخاب وسیله ای نادرست رخ می دهد. در واقع تلویزیون های خونگی یا معمولی واسه انجام کارایی این چنینی در فضاای عمومی ساخته نشده ان، واسه مکان های عمومی و ساختمون های تجاری و اداری می بایست از نمایشگرهای مخصوص و حرفه ای استفاده کرد. نمایشگرهایی که با داشتن توانایی هایی مثل پنل ضد تابش با درخشش کمتر نور محیط و تفکیک فضای صفحه نمایشگر به چند بخش جور واجور واسه پخش همزمان متن ، عکس و ویدیو راه حلی مناسب واسه اهداف تجاری کسب و کارا هستن.

نمایشگرهای حرفه ای سامسونگ در بخش Smart Signage با طراحی و کاربرد مخصوص به خود بهترین گزینه واسه انجام مقاصد تجاری و تبلیغاتی در فضای عمومی هستن. نمایشگرهای ساینیج به دلیل برخورداری از طول عمر بالا، بدنه مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا، تقسیم تصویر نمایشگر به چند بخش دلخواه و امکان کنترل کارکرد نمایشگر از راه دور، بهترین انتخاب واسه مکان های عمومی هستن.

سامسونگ به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تلویزیون و نمایشگرهای جهان نوع خاصی از این دستگاه ها رو با نام اسمارت ساینیج (SMART Signage) تولید می کنه. هر چند که تلویزیون های خونگی و اسمارت ساینیج های سامسونگ ظاهری مثل هم دارن اما کارکرد متفاوت ساینیج ها باعث شده تا درون این نمایشگرها به دنیایی جدا از تلویزیون های خونگی تبدیل شه.

خدمات شبانه روزی ساینیجا

یکی از اصلی ترین ویژگی های نمایشگرهای تبلیغاتی ساعات بسیار زیاد روشن بودن این دستگاه ها در طول روزه، بعضی وقتا لازمه که یه نمایشگر در تموم شبونه روز ویدیو یا عکس های مورد نظر کاربر رو پخش کنه. چون که واسه پخش دراز مدت عکس های ثابت و پوسترهای دیجیتال، ما همیشه به کار گیری نمایشگرهای حرفه ای اسمارت ساینیج رو پیشنهاد می کنیم. نمایشگرهای حرفه ای می تونن تا ۱۶ ساعت پشت سر هم روشن باشن و با توانایی انتقال پیکسل ها، تصاویر ثابت رو به صورت نامحسوس حرکت بدن. رقمی که در اسمارت ساینیجای سامسونگ به ۲۴ ساعت می رسد.

نمایشگری واسه تموم فصول

واسه پخش محتوا در فضاهای عمومی و خارجی که نور خورشید یا لامپ های زیادی در اونا هست نیاز به نمایشگرهاییه که نور کمتری از محیط رو در صفحه نمایش خود درخشش بدن. احتیاجی که با تجهیز اسمارت ساینیجای سامسونگ به پنل درخشش کمتر ممکن شده. علاوه بر این اندازه روشنایی بالای ساینیج ها کار پخش تصاویر در فضای خارجی رو راحت تر کرده روشنایی این نمایشگرها در بعضی از مدلای اسمارت ساینیج ها به ۳۵۰۰ قصد می رسد.

هم اینکه نوع قرار گرفتن عمودی نمایشگرهای اسمارت ساینیج یکی دیگه از امتیازات مهم این دستگاه ها رو رقم زده. این تلویزیون ها می تونن در مکان هایی که محدودیت جا هست یا طبق نیاز واسه پخش تصاویر عمودی، به صورت عمودی نصب شده و محتوای مورد نظر رو به شکل پرتره پخش کنن.

علاوه بر این طراحی نازک در مدلای «ویدیو وال» با حاشیه خیلی کم ۵/۱ تا ۵/۵ میلیمتری اسمارت ساینیجا این اجازه رو به صاحبان اونا می دهد تا با قرار دادن چندین نمایشگر ساینیج در کنار هم، تصاویر بزرگتر و چشم نوازتری رو واسه مشتریان و مخاطبان خود پخش کنن.

تصویرسازی حرفه ای ها

یکی از مهم ترین برتری های نمایشگرهای ساینیج بر تلویزیون های معمولی امکان شخص سازی و تغییرات گسترده ایه که می توان روی محتویات قابل پخش در این دستگاه ها اعمال کرد. برخلاف تلویزیون های خونگی که امکان تغییر صفحه تلویزیون وجود نداره صاحبان اسمارت ساینیجا می تونن به دلخواه خود موارد قابل پخش در نمایشگر رو تغییر بدن.

مثلا صاحب رستورانی دوست داره تا همزمان عکس غذاها، منوی رستوران و فیلم و ویدئوایی از مراحل طبخ غذا روی نمایشگر نشون داده شه. تلویزیون های معمولی اجازه اینجور کاری رو به کاربر نمی دهد، در حالی که در اسمارت ساینیج ها انجام اینجور کارایی خیلی راحت و از راه موبایل یا تبلت کاربر هم صورت می گیرد. اسمارت ساینیج های سامسونگ با داشتن بیشتر از ۲۰۰ قالب آماده و پیش فرض تنوع زیادی رو واسه صاحبان خود به وجود آورده ان.

قفلی با یه کلید

یکی از موضوعاتی که واسه پخش محتوا باید در نظر گرفت، امنیت دستگاه نمایشگره. در تلویزیون های خونگی امکان دسترسی ناخواسته به وسیله افراد غیر مجاز خیلی زیاده؛ امروزه با وجود اپلیکیشن های مختلفی که می تونن تلفنای هوشمند رو به کنترل تلویزیون تبدیل کنن، هرکسی قدرت خاموش کردن تلویزیونا و حتی تغییر محتوای اونا رو پیدا کرده.

واسه جلوگیری از خرابکاری های احتمالی لازمه تا از نمایشگرها و تلویزیون هایی امن استفاده کرد. ساینیجا با داشتن قفل و امنیت بالایی که دارن امکان دستکاری و خرابکاری های احتمالی رو از بین می برند.

هم اینکه با تجهیز اسمارت ساینیجا به سیستم اختصاصی MagicINFO سامسونگ علاوه بر اینکه امکان کنترل کارکرد دستگاه و نظارت روی اون از راه دور به وجود اومده، می توان واسه نمایشگر برنامه هفتگی تعیین کرد تا در طول روزای هفته محتوایی خاص رو پخش کنه. با به کار گیری این پلتفرم که براساس وبه کاربران قادر به کنترل و نظارت روی تعداد خیلی از نمایشگرها حتی از شهری دیگه هستن.

مقاومت خیابانی

اسمارت ساینیج ها به دلیل تنوع کاربری اونا در محیط های جور واجور، هم در مدل هایIndoor  (فضای مسقف) و هم در مدلای Outdoor (فضای باز) تولید می شن. هم اینکه به دلیل شرایط خاص و متفاوت آب و هوایی فضاهای عمومی، از بدنه ای محکم و مقاوم ساخته می شن. طراحی این دستگاه ها برخلاف تلویزیون های معمولی، به گونه ای صورت می گیرد که در تموم فصول سال خدشه و آسیب ای به اونا وارد نشه. مثلا بعضی از مدل های اسمارت ساینیج ها مانند نمایشگرهای outdoor در دمای منفی ۳۰ درجه و بالای ۵۰ درجه توان کار کردن دارن.

علاوه بر این اسمارت ساینیج های Outdoor از استاندارد آی پی۵۶ (IP56) بهره مند هستن که مقاومت اونا رو در برابر آب و گرد و غبار تضمین می کنه. این استاندارد به عنوان معیاری جهانی واسه همه وسایل الکترونیکی به کار می رود. هم اینکه این نمایشگرهای Outdoor دارای صفحه ضد ضربه با استاندارد (۵T Tempered Glass) بوده که با یه لایه محافظ واسه حفاظت در مقابل مواد شیمیایی و رنگ پوشیده شده.

اسمارت ساینیج های سامسونگ با درک تنوع و گستردگی کسب وکارها در سایزها و فرمتای جور واجور و متنوعی ساخته شدن. اندازه این نمایشگرها از ۱۰ تا ۱۱۰ اینچ رو شامل می شه و به طور خاص واسه مکان های مختلفی مانند هتل ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها، میادین شهر و… طراحی شده ان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *