مراسم رونمایی از لپ تاپ های جدید MSI با پردازنده کیبی لیک در تهران برگزار شد

در آخرین روزای سال، شرکت MSI و بخش لپ تاپای گیمینگ اون در تاریخ ۲۳ اسفندماه ۹۵ مراسمی رو به خاطر معرفی سری جدید لپ تاپای MSI براساس پردازندهای Kabylake برگزار کردن. این سری از لپ تاپا دارای امکانات و تواناییای بیشتری نسبت به نسلای قبلیه که در ادامه به این مسئله و اتفاقات این جلسه MSI می پردازیم.

این جلسه به صورت خاص واسه فعالان رسانه ای و شبکه فروش لپ تاپای MSI در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. در اول دعوت می کنیم ویدئویی دیدنی از این مراسم رو تماشا کنین:

بخش ابتدایی مراسم همراه با سخنرانی آقای دیوید یانگ (از مدیران مارکتینگ لپ تاپای MSI) بود. ایشون از عزم جدی ام اس آی به خاطر حضور قوی تر در بازار و رسانه های ایرونی از سال گذشته تا کنون اشاره کرد. هم اینکه ایشون به شعار جدید MSI اشاره کرد که در اون تأکید به حضور بهترینا در کنار هم داره. در واقع ترکیب عالی ترین سخت افزارهای اینتل و انویدیا در کنار تواناییای خاص MSI، بهترین پیکربندی ممکن رو ایجاد کرده.

در قسمت بعدی مراسم، آقای امین ستوده (از مدیران فروش لپ تاپای MSI) به ارائه توضیحاتی درباره نسل جدید لپ تاپای MSI و ویژگیای اونا پرداخت. ایشون به این نکته مهم اشاره کرد که لپ تاپ گیمینگ فقط به معنی داشتن قوی ترین قطعات سخت افزاری نیس، بلکه باید این لپ تاپا دارای ویژگیا و تواناییای زیاد گیمینگ باشن تا بشه نام لپ تاپ گیمینگ رو به اونا گفته کرد. ایشون در ادامه اضافه کرد که گسترده ترین امکانات گیمینگ که کمک زیادی به گیمرها می کنه، در لپ تاپای MSI هست.

در این بخش از مراسم، اشاره ای هم به روند صعودی لپ تاپای MSI شد. در واقع طبق آخرین آمارها، ام اس آی با در دست داشتن ۱۹ درصد از سهم بازار لپ تاپای گیمینگ، رتبه اول پرفروش ترین لپ تاپای گیمینگ رو از اون خود کرده. امین ستوده در ادامه سخنرانی خود به معنی شعار جدید MSI پرداخت. حضور کارتای گرافیک سری ۱۰ انویدیا، پردازندهای نسل هفتم کیبی لیک اینتل و تواناییای خاص MSI در کنار هم، باعث شده تا عبارت Best Meets Best معنی عمیقی به خود بگیره. این ترکیبیه که میشه با اون هر محدودیتی رو گذروند. طوریکه الان کارایی لپ تاپای MSI در حد کامپیوتر دسکتاپ و بالاتر از اون شده.

ایشون درباره لپ تاپای جذاب براساس گرافیک GTX 1050 Ti هم گفت که این سری از لپ تاپا از یه ماه دیگه در کشور قابل رسیدن هستن. کاربران زیادی منتظر این لپ تاپا هستن، چون که این کارت با داشتن توانایی Turbo در نرم افزار اختصاصی ام اس آی با نام Dragon Center می تونه از نظر کارایی، کارت GTX 970 رو بگذرونه.

نکته برجسته دیگری که لپ تاپای MSI رو نسبت به بقیه جدا می کنه، تمرکز این شرکت روی فناوری واقعیت مجازی (VR) است. MSI تنها برندیه که به وسیله HTC Vive و Intel واسه اجرای VR تأییدیه دریافت کرده. از دیگر نکات برجسته و مهم لپ تاپای MSI میشه به این موضوعات اشاره کرد: سیستم خنک سازی قوی با لوله های گرمایی اختصاصی، سیستم ذخیره سازی سریع تحت فناوریایی مثل Super RAID 4، کیبوردهای خاص با نورپردازیای قشنگتر، تواناییای خاص مدیریت شبکه، سیستم صوتی با تواناییای پیشرفته و…

باید به این نکته توجه داشت که ام اس آی در این مراسم در کنار لپ تاپای گیمینگ خود، قصد معرفی ورک استیشنای همراه خود رو هم داشت. این ورک استیشنا هم مجهز به پردازندهای نسل هفتم اینتل و کارتای گرافیک NVIDIA Quadro هستن. ورک استیشنای MSI انتخابی مناسب واسه مهندسان، طراحان، گرافیستا و کلا کسانیه که قدرت محاسباتی و گرافیکی بالایی رو در امور شغلی خود نیاز دارن. از جمله مدلای جدید ورک استیشن میشه به WT73VR و WS63 و WE72/62 اشاره کرد.

اما بخش پایانی این مراسم هم یه تجربه نوین از واقعیت مجازی بود. MSI با اجرای یه بازی هیجان انگیز تحت کامپیوتر قابل حمل MSI Vortex و با به کار گیری هدست HTC Vive، جذابیت زیادی به مراسم بخشید. در آخر هم آدمایی که بازی رو با موفقیت گذروندن، از طرف MSI یه هدیه به عنوان یادبود گرفتن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *