مزایای شکرگزاری برای سلامت بدن

Be Thankful for Your Body,شکرگزاری

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ با تفکر درباره ی تموم چیزایی که باید در زندگی قدردان اون ها باشیم، می بینیم که بدنمون یکی از اون موارد حیرت انگیزه ، شما بدنتون رو چیجوری می بینین ؟

موارد معدودی وجود دارن که من مراقب بدنم نیستم. اما من دریافتم که هرچه بیشتر روی جنبه های مثبت تمرکز کنین، خلق عادات سالم آسون تر شده، خوب تر به نظر می رسید و مهم تر از همه اینکه احساس خوبی دارید!

چهار دلیل واسه اینکه امروز بیشتر ممنون بدنتون باشین:

  1. پاهاتون واسه پیاده روی، دوچرخه سواری یا دویدن به هر جایی که می خواهید به اندازه ی کافی قوی هستن.

هرچند ممکنه شما در مقابل آینه وایسید و اندازه ی ران های خود رو قضاوت کنین، اما آدمایی هستن که واسه برداشتن یه قدم تقلا می کنن.

کمی سلولیت موجود در پاهاتون رو نمی تونید فراموش کنین! خیلی چیز وحشتناکی هم نیس ( تقریباً همه دارن)، شک نداشته باشینً اونا هیچوقت نباید مانعی در لذت بردن از زندگی به طور کامل شن.

  1. دست هاتون به اندازه ی کافی واسه حمل چیزایی که خیلی دوست دارین قدرتمنده.

فرقی نمی کنه دخترتون، نوه یا سگ کوچولویتان باشه، دست هاتون قدرت لازم واسه بلندکردن و بغل کردن چیزایی که واسه شما عزیزند رو دارن.

  1. عضلات مرکزی بدن شما واسه نشستن، چرخیدن و رسیدن به هر چیزی که بخواین به اندازه کافی توانا هستن.

تموم آدمایی که تا حالا سزارین یا جراحی های بزرگ شکمی رو تجربه کرده ان، می تونن گواهی بدن، عضلات شکمی بیشتر از اون چیزی که تصور می کنیم در روز به ما کمک می کنن.

هرچند بعضی در تلاش واسه فرم دهی شکمی شش تیکه هستن، اما شکرگذاری از همه ی عضلات شکمی رو واسه اون چیزی که در تموم طول روز انجام می دهد، یادتون نره.

  1. قلبتون می تپد و ریه هاتون در دم و بازدم موفق عمل می کنن.

می دونستید که به صورت میانگین روزانه ۲۳۰۰۰ بار نفس می کشید؟ یا که قلب شما بیشتر از ۳ میلیارد بار در طول عمرتون می تپد؟ لحظه ای در مورد تموم این روند که همیشهً در بدن شما رخ می دهد و در هر لحظه شما رو زنده نگه می داره، فکر کنین، واقعا عجیبه. بدن شما یه ماشین باور نکردنیه که نیاز به دلسوزی، عشق و مراقبت داره.

مهم نیس که در کجای راه کاهش وزن یا تندرستی هستین، به خاطر داشته باشین تا وقتی که چیزی از بین نره، به طور کاملً قدر اون رو نخواهید دونست. واسه سپاس از تموم کارای حیرت انگیزی که بدن شما در طول روز انجام می دهد، منتظر وقتی که با یه مریضی یا جراحت جدی روبرو شید، نمونید. بیائید فقط واسه امروز از بدن هامون قدردان باشیم، و فقط در حسرت اون چیزی که فردا باید باشه، نباشین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

آی بانو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *