مزایده وسایل عجیب و غریب چهره های سرشناس!

چهره های سرشناس به واسطه معروفیت مورد توجه همگانی ان. توجهی که باعث می شه تا افراد معمولی از اونا موجودات استثنائی بسازن و حاضر باشن واسه خرید دوریختنیای این افراد پولهای هنگفت بپردازند.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: هنرمندان، ورزشکاران،سیاستمداران و در آخر همه چهره های سرشناس در بخش های جور واجور همیشه با ویژگی ای روزگار سر می کنن که کم کم زندگی اونا رو از همه زندگیای آدمای دیگه جدا می کنه. ویژگی ای به نام معروفیت؛ خصیصه ای که به خودی خود انقدر وجوه متفاوت داره که می تونه از همه آدمها و تعاملاتشان اتفاقات عجیب و غریب بسازه چه اونایی که خود مشهور ان و چه اونایی که از روبرو شدن با آدمای مشهور هیجان زده می شن و به ذوق و شوق و خوشحالی میان. یکی از این وجوه عجیب و غریب تعامل طرفداران و چهره های سرشناس به مزایده گذاشتن وسایل شخصی این افراده. وسایل بی ارزش ای که بعضی از طرفداران اونا حاضرن واسه پرداخت اون پولهای خیلی زیادی بپردازند. مزایده هایی که هرزگاهی بیشتر از اینکه متفاوت به نظر برسن، رنگ و بوی عجیب و حتی احمقانه به خود می گیرن.

آدامس الکس فرگوسن

سال ۲۰۱۳ بود که الکس فرگوسن با قهرمانی تیم منچستر یونایتد بعد از ۱۵۰۰ بازی از دنیای مربیگری خداحافظی کرد. بازی ای که بعد از تموم شدن اون یکی از هواداران منچستر ادعا کرد که به سمت فرگوسن رفته و از اون آدامس جویده شده اش رو به عنوان یادگاری از این بازی خواسته. این آدامس بعدا به مزایده گذاشته شد و واسه فروش اون قیمت۱۵۰ هزار پوند رو در نظر گرفتن. این در حالی بود که آدمای زیادی خواهان خرید این آخرین آدامس مربیگری فرگوسن بودن.

بچه مار جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده سرشناس آمریکاییه که بیشتر در میان گروه سنی نوجوون طرفداران زیادی داره تا جایی که این خواننده ۲۳ساله در سال ۲۰۱۱ به عنوان دومین چهره پولدار زیر ۳۰ سال در دنیا معرفی شد اون در همون سال بچه مار بوآی خود رو با قیمت هزار دلار به فروش گذاشت.

عجیب ترین وسایلی که به مزایده گذاشته شدن!

ساندویچ نیمه کاره جاستین تیمبرلیک و نایل هوران

اون خواننده و بازیگر معروف امریکاییه که حتی در مراسم اسکار امسال هم جشن سینمایی هالیوود با اجرای اون شروع شد؛ اما از حراجیای عجیب و غریب چند سال گذاشته میشه به حراج نون تست نیمه خورده تیمبرلیک اشاره کرد تا جایی که این نون نصفه به قیمت ۳۰۰۰دلار فروخته شد؛ اما نکته خیلی مهم اینه که یه مدت بعد نیلان هوران خواننده گروه وان دایرکشن هم نون تست نصفه اش رو این بار با قیمت ۱۰۰هزار دلار فروخت و رکورد جاستین تیمبرلیک رو شکست.

لباس ورزشی جنیفر لارنس

جنیفر لارنس درزمان چند سال گذشته جزوه چهره های سر شناس عالم بازیگری در هالیوود حساب می شه اما با همه اینا اون در مدت بازیگری اش تونسته چهار بار نامزدی اسکار رو تجربه کنه و یه بار به خاطر بازی در فیلم «دفترچه امیدبخش» موفق به دریافت این جایزه شه. نکته باحال اینجاس که بعدا لباس ورزشی ای که جنیفر لارنس در این فیلم پوشیده بود با قیمت ۳۴۰۰دلار واسه فروش به مزایده گذاشته شد.

عجیب ترین وسایلی که به مزایده گذاشته شدن!

شلوار ملکه انگلیس

همین چند وقت پیش بود که خبری در رسانه ها پخش شد مبنی بر اینکه یه کلکسیونر انگلیسی حاضر شده تا لوازم و لباسای ملکه انگلیس رو تو یه مزایده بخره. یکی از اونا شلوار ملکه انگلیس بود که با قیمت ۱۲۰۰۰پوند به مزایده گذاشته شد.

دندون پوسیده جون لنون

از طرفداران موسیقی در دنیا کسی وجود نداره که گروه«بیتلز» و جون لنون رو با اون عینک گردش نشناسه. خواننده محبوبی که دست آخر هم به دست یکی از طرفداران سابقش و با ضرب گلوله کشته شد. با همه اینا در بین همه این مزایده های جور واجور یکی از عجیب و غریب ترینای اون رو میشه به دندون پوسیده جون لنون نسبت داد. دندانی که اون قبل از این اون رو به سرایدار خونه اش هدیه داده بود و این سرایدار بعد از اون این دندون پوسیده رو با قیمت ۳۱هزار دلار به طرفداران این خواننده فروخت.

عجیب ترین وسایلی که به مزایده گذاشته شدن!

دستمال کاغذی اسکارلت جوهانسون

اون هم یکی دیگه از ستاره های سرشناس هالیوودیه. شاید بشه گفت که یکی از احمقانه ترین حراجای چند سال گذشته دور محور این بازیگر بوده. این اتفاق از جایی شروع می شه که اون در یکی از برنامه های گفتگو محور تلویزیون حضور پیدا می کنه تا درباره آخرین نقش آفرینی خود در یکی از فیلما صحبت کنه اما سرماخوردگی اون در بین برنامه باعث می شه تا مجری به اون یه دستمال کاغذی بده همین هم باعث می شه تا اسکارلت جوهانسون اعلام کنه که حاضره این دستمال رو که با اون بینی خودشو تمیزکرده به نفع خیریه حراج بزاره دستمالی که بعدا در کمال نا باوری با قمیت بالای ۵۰۰۰دلار فروخته شد.

دسته ای از موهای الویس پریسلی

یکی از محبوب ترین خوانندهای قرن بیستم است که نه فقط در امریکا که در همه دنیا طرفداران زیادی داشت. بعد از مرگ وسایل خیلی از این خواننده به فروش گذاشته شد اما یکی از عجیب ترینای اون مربوط می شه به بخشی از موهای بریده شد الویس که واسه سال ۱۹۵۸ و وقتیه که اون به ارتش پیوسته بود. این موها بعدا با قیمت ۱۵هزار دلار فروخته شد.

کیسه هوای برد پیت و آنجلینا جولی

زوج قبلی هالیوود هم تا قبل از جدا شدن حراجیای مشارکتی زیادی هم جهت با فعالیتای خیرخواهانه داشتن یکی از مزایده های مشارکتی این زوج به حراج گذاشتن اولین عکس از فرزندشون بود اما در کنار این باید گفت که عجیب ترین مزایده این دو نفر کیسه هوای تنفسی شون بود که اون رو واسه فروش گذاشتن.

عجیب ترین وسایلی که به مزایده گذاشته شدن!

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

خبرگزاری مهر مجله مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *