مسابقه مهیج جان‌سخت‌ها در انگلستان+عکس

مسابقه “جون سختا” امسال هم با حضور مردان و زنائی از سراسر انگلستان در “تلفورد” انگلستان برگزار شد.

به گزارش فرادید، از ۱۹۶۸ در تلفورد انگلستان، رقابت های استقامتی برگزار می شه که به سخت ترین رقابت های استقامتی جهان می شناسنش. این رقابت بوسیله «بیلی ویلسون» (نام مستعار آقای ماوس) در مزرعه ای به مساحت ششصد هکتار سازماندهی شده و هر ساله در منظقه «ولور همپتون» انگلستان برگزار می شه.

هر ساله تعداد بسیاری ورزشکار زن و مرد واسه شرکت در این رقابت سخت و خارق العاده به تلفورد می آیند و فقط تعداد کمی از شرکت کنندگان اولیه، موفق به پشت سر گذاشتن کامل این رقابت ها می شن.

این رقابت ها شامل گذر از باتلاق، گذر از روردخانه خروشان، گذر از بین آتیش و موارد سخت دیگه س. هزینه شرکت در این رقابت ها، بین ۱۰۰۰ تا ۶۰۰۰ پونده و محدودیت سنی این مسابقات واسه شرکت کنندگان شونزده سال به بالاست. این رقابت ها هر ساله با استقبال زیاد ورزشکاران سراسر جهان در ماه ژانویه روبه رو می شه و دست کم از بیست کشور جهان واسه شرکت در این رقابت سخت به انگلستان می آیند.

این رقابت ها هر ساله مجروحان زیادی به جای می گذارد؛ اما فقط در رقابت های سال ۲۰۰۰ و سال ۲۰۰۷ بود که دو تن از شرکت کنندگان جون باختن. تصاویر مسابقه امسال رو گتی ایمیج و آژانس عکس اروپا منتشر کردن.

جون سختا جون سختا جون سختا

مسابقه جون سخت ها

جون سختا 37933_479 37945_431 37927_414

مسابقه مهیج جون سختا

37932_364 مسابقه جون سختا 37938_400 37940_339 37941_878

زیباترین مناظر طبیعی جهان / عکس

ایده هایی از تبلیغات خلاقانه و دیدنی

فرادید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *