مسخره ترین مسابقات دنیا + عکس

هر ساله در نقاط جور واجور جهان مسابقاتی برگزار می شه که واقعاً مسخره و خنده دار هستن اما به هر حال مسابقه هایی پر طرفدار و محبوب بحساب میان…

به گزارش آلامتو به نقل از مشرق، در سرتاسر جهان هرساله مسابقات زیادی برگزار می شه که بعضی وقتا بعضی از اونا تا حدودی عجیب و احمقانه به نظر می رسن. نکته باحال اینه که این مسابقات احمقانه طرفداران بسیاری هم دارن.

حمل همسر :

زادگاه این مسابقه در فنلانده و مزدم این کشور هر ساله از اون استقبال زیادی می کنن. در این رقابت شما باید همسر خود رو روی شونِه هاتون سوار کنین و از مسیرهای متفاوت عبور کنین. این مسیرها می تونن بسیار آسون یا حتی بسیار غیر قابل تحمل و سخت باشن. در آخر، برنده به اندازه وزن همسر خود از جایزه تعیین شده به خونه می بره.

 

بیریخت ترین شکلک:

این مسابقه بیشتر در بین مردم انگلستان طرفدار داره. در این رقابت فردی جایزه رو به خونه می بره که بتونه بیریخت ترین حالت رو به صورت خود بده. یکی از روشای اصلی واسه این شکلک  به این صورته که شما باید لب پایینی رو به دماغ خود برسونین و صورت خود رو به طور کامل جمع کنین، هم اینکه چشما هم باید از کاسه خارج شن.

شلیک با لوله خودکار:

این مسابقه هم بیشتر در انگلستان و در دهاتی به نام ویتچم برگزار می شه. در این رقابت شما باید نخود خود رو به کمک وسیله ای مانند لوله خودکار به هدف مورد نظر شلیک کنین. در گذشته از این راه واسه شکار استفاده می کردن اما این روزا این کار تنها جنبه بازی و وقت گذارانی داره.

عجیب ترین ریش و سبیل:

شاید این مسابقه رو در تلویزیون دیدین و یا در مورد اون در اینترنت خونده باشین. این مسابقه در بین مردم جهان طرفداران زیادی داره و همه واسه رسیدن به عنوان زیباترین و عجیب ترین ریش با همدیگه جنگ می کنن.

گزنه خوری:

این شاید یکی از دردناکترین مسابقات باشه. گزنه گیاهیه که اگه با پوست شما برخورد داشته باشه تا مدتا باعث ایجاد خارش و درد روی پوست شما می شه. حال فرض کنین مسابقه ای پرطرفدار که شرکت کنندگان اون از آمریکا، استرالیا، ایرلند به انگلستان میان تا در مسابقه ای یه ساعته به خوردن گزنه بپردازند.

جام جهانی سنگ، کاغذ، قیچی:

این بازی در بین همه مردم جهان طرفدارا بسیاری داره و شاید دیگه لازم نباشه که خیلی در مورد اون توضیح بدیم. فقط در مورد اون باید بگیم که بعضیا با جمع شدن در یکی از مناطق آمریکا هر ساله به این بازی میپرازن و برنده پایانی صاحب ۵۰ هزار دلار می شه.

دنبال کردن پنیر:

دوباره به انگلستان برمی گردیم جایی که خیلی از این مسابقات احمقانه در اون اتفاق می افته. مسابقه دنبال پنیر کردن یکی از پرطرفدارترین مسابقاته طوری که بعضیا حاضران از زخمی شدن  و ناقص شدن هم صرف نظر کرده و در اون شرکت کنن. این مسابقه به گونه ایه که افراد باید به دنبال پنیری حرکت کنین که تو یه سرآشیبی به سمت پایین میاد. هرساله عده زیادی در این مسابقه زخمی و زخمی می شن.

مشرق نیوز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *