مشهورترین ورزشکار سال ۲۰۱۴ کیست؟+عکس

سال ۲۰۱۴ میلادی رو به اتمامه و برترینای ورزش در نظرسنجیا و ارزیابیای جور واجور در حال مشخص شدن هستن.

به گزارش جام جم ورزشی ، یکی از ارزیابیا، انتخاب مشهورترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۱۴ میلادی است. فکر می کنین در سالی که گذشت کی مشهورترین ورزشکار جهان بود؟ کریستیانو رونالدو که توپ طلای ۲۰۱۴ رو به خونه برد؟ “فلوید می ودر” بوکسور آمریکایی که پردرآمد ورزشکار هم هست؟ لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا؟ ستاره های دنیای تنیس یعنی روجر فدرر و رافائل نادال؟ بسکتبالیستای برتر دنیا یعنی لبرون جیمز و کوبی برایانت؟ خیر، هیچ کدوم از اونا از دید معروفیت در سال ۲۰۱۴ در بالاترین جایگاه قرار نداشتن. کسی که عنوان مشهورترین ورزشکار سال ۲۰۱۴ رو در اختیار گرفت کسی نیس جز میشائیل شوماخر راننده افسانه ای و آلمانی فرمول یه. این ورزشکار اواخر سال گذشته میلادی در کوه های آلپ فرانسه هنگام اسکی سرش به صخره ای خورد و به کمایی دراز مدت فرو رفت. خیلی از پزشکان از اون قطع امید کردن این در حالیه که بعضیا دیگه از پزشکان امیدهای زیادی واسه اون قائل بودن هر چند اعتراف کردن که حتی اگه از کما خارج شه بازم شوماخر قبلی نخواد بود. این راننده آلمانی چندی قبل از کما خارج شد، اون حالا به محیط دور و برش واکنشای محدودی نشون میده و اطرافیانش رو خوب می شناسه. اون یواش یواش به طرف بهبودی کامل پیش میره هر چند هنوزم شرایط خوبی نداره.

این راننده آلمانی در سالای گذشته همیشه در گروه موفق ترین و البته پردرآمدترین ورزشکاران سال قرار داشت اما بدیش اینه نزدیک به یه ساله که زندگی ای نباتی داره.

اون تازگیا تو یه آزمایش به عنوان مشهورترین ورزشکار سال ۲۰۱۴ شناخته شده و دلیل اون چیزی نیس جز توجه بیشتر از اندازه رسانه ها به وضعیت اون و شهرتی که از قبل داشت.

شوماخر در آخر برمی پاشه؟ باید بازم منتظر بهبودی کامل این اسطوره اتومبیل رانی بمونیم.

عکس میشائیل شوماخر

گالری عکس میشائیل شوماخر

عکسهای میشائیل شوماخر

جام جم آنلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *