مصاحبه اختصاصی با مدیران ارشد شرکت سام جورجیا

سام جورجیا به عنوان یه شرکت معتبر حقوقی در مورد امور حقوقی در گرجستان مثل ، اخذ ، امور مربوط به املاک و مستغلات مثل ، و سرمایه گذاری در گرجستان با سابقه ۸ ساله در امور حقوقی در ۳ ساله گذشته به عنوان یه شرکت معتبر در میان ایرانیان گرجستان و حتی در میان گرجیا شناخته شده.

samgeorgia سام جوریا

دو مدیر جوون و خوش فکر، هسته اصلی این شرکت رو تشکیل میدن و با برنامه ریزی دقیق به انجام امور حقوقی به شکل حرفه ای می پردازن.

اینم بگیم که سام جورجیا جزء شرکتهای محدود ایرانیه که موفق به اخذ پروانه حقوقی رسمی از وزارت دادگستری گرجستان شده و به بهونه این اعتبار مصاحبه ای رو با این مدیران ترتیب دادیم که در اون به بررسی وضعیت کار و کاسبی در گرجستان می پردازیم و موضوعات جور واجور حقوقی رو واسه هموطنان عزیز بررسی کردیم که از شما دعوت می کنیم که این مصاحبه رو دنبال کنین.

در اول گفتگو به مصاحبه با سعید درویشی میپردازیم، جوونی فعال که سکان اصلی موضوعات پیشرفت اقتصادی در شرکت سام جورجیا رو رو دوش داره:

آلامتو: جناب درویشی، لطفاً خود رو معرفی کنین و کمی از تجارب کاری خود واسه ما تعریف کنین:

سعید درویشی: اینجانب سعید درویشی، دارای تحصیلات کارشناسی در رشته مهندسی آب از دانشگاه شیراز هستم و نزدیک به ۸ ساله که در گرجستان زندگی میکنم ، بیشتر از ۴۰ مقاله در مورد امور اقتصادی منتشر کرده ام و سال گذشته در کنفرانس بررسی فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان سخنرانی کردم.

آلامتو: آقای درویشی، حدوداً چند ساله که در شرکت سام جورجیا مشغول فعالیت هستین ؟

سعید درویشی: نزدیک به ۶ ساله که با این شرکت در حال همکاری هستم.

آلامتو: جناب درویشی، کمی از سام جورجیا واسه ما بگید، مختصری در مورد فعالیتای شرکت

سعید درویشی: شرکت سام جورجیا با نزدیک به یه دهه فعالیت در کشور گرجستان بیشتر در مورد حقوقی و مهاجرتی فعالیت داره و دارای پروانه رسمی از وزارت دادگستری گرجستانه.

مهم ترین فعالیتای شرکت سام جورجیا عبارتست از: ثبت شرکت در گرجستان ، ، فعالیت در مورد تور گرجستان ، فعالیت در مورد ملک و مستغلات در گرجستانه.

samgeorgia سام جوریا

آلامتو: وضعیت فعلی گرجستان از نظر سرمایه گذاری واسه ایرانیان چیجوریه ؟

سعید درویشی: شرایط اقتصادی گرجستان با در نظر گرفتن موقعیت ژئوپلیتیک این کشور و دورنمای پیوستن به اتحادیه اروپا بسیار روشنه و فاکتورهای اقتصادی این کشور در حال رشده از جمله سرمایه گذاری مستقیم خارجی در گرجستان.

آلامتو: واسه سرمایه گذاری در گرجستان، چه کسب و کارهائی رو مناسب میدونید؟

سعید درویشی: سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی و دامپروری با در نظر گرفتن اقلیم مناسب گرجستان – سرمایه گذاری در مورد صنعت ساختمون در گرجستان – سرمایه گذاری در صنعت بسته بندی به خصوص بسته بندی مواد غذائی – سرمایه گذاری در بخش توریسم و گردشگری گرجستان از جمله سرمایه گذاریای مناسب به حساب میاد.

آلامتو: واسه شروع کار، دست کم اندازه سرمایه گذاری در گرجستان در چه حد مناسبه؟

سعید درویشی: باتوجه به تجارب ما واسه راه اندازی یه بیزنس کوچیک دست کم ۴۰ هزار دلار آمریکا سرمایه گذاری نیازه.

آلامتو: کمی در مورد فعالیتای اقتصادی شرکت سام جورجیا توضیح بدید.

سعید درویشی: شرکت سام جورجیا علاوه بر فعالیت در زمینه های حقوقی و مهاجرتی در مورد ساخت و ساز در گرجستان فعالیت داره و ما یه تیم پیمانکاری بسیار قوی و مجرب در این مورد داریم.

آلامتو: وضعیت املاک در گرجستان به چه صورته؟ در این مورد هم فعالیت می کنین ؟

سعید درویشی: یکی از بخشای فعالیت شرکت سام جورجیا بخش ملک و مستغلاته و ما در زمینه های خرید و فروش – اجاره – رهن واحدهای تجاری ، اداری و مسکونی با داشتن کارشناسان مجرب در این مورد فعالیت خوبی داریم.

آلامتو: یه ایرونی می تونه ملک بخره و این ملک به شکل رسمی به اسم خریدار ایرونی ثبت می شه؟

سعید درویشی: مالکیت در کشور گرجستان صد در قرن حتی بدون نیاز به کارت اقامت گرجستان.

آلامتو: سرمایه گذاری در گرجستان واسه ایرانیا الان امنیت داره؟

سعید درویشی: امنیت سرمایه گذاری در کشور گرجستان بسیار بالا بوده و با در نظر گرفتن اجرای قوانین اتحادیه اروپا در این کشور، از امنیت مناسبی برخورداره و طی سالهای گذشته سرمایه گذاران خیلی از ایران به گرجستان مهاجرت کردن.

آلامتو: شما واسه سرمایه گذاری در موضوعات جور واجور مشاوره و یا مدل کار و کاسبی ارائه می کنین ؟

سعید درویشی: بله. کلیه مشاوره های اقتصادی شرکت سام جورجیا مجانیه و قبل از انجام امور حقوقی با ایجاد مستندات کافی در مورد ایجاد هر گونه کار و کاسبی مشاوره های لازم رو در اختیار هموطنان گرامی قرار می دیم.

samgeorgia سام جوریا

آلامتو: موضوع سرمایه گذاری و یا کار و کاسبی ای هست که واسه ایرانیها در گرجستان مناسب نباشه ؟

سعید درویشی: با در نظر گرفتن جمعیت کم کشور گرجستان که در حدود ۷ میلیون نفره تنها بیزنس ایی که در بالا توضیح دادیم بهره وری مناسبی دارن و بقیه بیزنسا شرایطای بسیار خاصی دارن.

آلامتو: جناب درویشی، پیشنهاد شما به هموطنان ایرونی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان دارن چیه ؟

سعید درویشی: کشور گرجستان کشوریه که شما بدون داشتن مشاور اقتصادی قوی در اون نتیجه لازم رو نخواهید گرفت، پیشنهاد ما اینه که از شرکتهای باتجربه و دارای مجموعه قوی کاری مشاوره بگیرین.

samgeorgia سام جوریا

آلامتو: جناب درویشی خود شما امور حقوقی هم انجام میدین ؟

سعید درویشی: بله.

آلامتو: جناب درویشی چه شهرهائی رو در گرجستان واسه سرمایه گذاری پیشنهاد میکنین؟ وضعیت شهر باتومی هم مثل تفلیسه ؟

سعید درویشی: با در نظر گرفتن اینکه تفلیس پایتخت گرجستانه و حدود ۲ میلیون نفر جمعیت داره و هرساله توریستهای خیلی از اون دیدن می کنن بهترین شهر جهت سرمایه گذاری در گرجستان تفلیسه.

آلامتو: نظر شما درباره تعداد شرکتهائی زیادی که در مورد کاری شما فعالیت می کنن و امور حقوقی انجام میدن چیه؟

سعید درویشی: به هر حال هموطنانی هم وجود دارن که از این راه امرار معاش می کنن – اعلام نظر در مورد بقیه با در نظر گرفتن شناختی که از اونا نداریم کار پسندیده ای نیس ولی اخطار می دیم که با اشخاصی کار کنین که مجموعه کاری مناسبی داشته باشن.

آلامتو: جناب درویشی سخن خودمونی شما با مردم ایران و هموطنان عزیزمون چیه ؟

سعید درویشی: در کشور گرجستان شرایط زندگی با ایران خیلی فرق داره پس اگه واقعاً قصد مهاجرت و زندگی در گرجستان رو دارین باید خودتون رو با شرایط اونجا وفق بدید و پیشنهاد می کنیم که هیچ جای جهان به مانند خاک پاک ایران نیس.

آلامتو: اگه سخنی باقی مونده به خوانندگان مشرق و یا هموطنان می خواید بگید، بفرمائید

سعید درویشی: واسه تموم هموطنان گرامی در سراسر جهان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.

حال در خدمت محمد خالقی، جوون فعال در مورد امور حقوقی و البته مدیرعامل شرکت سام جورجیا هستیم، اینجا به نشست با ایشون می شینیم و از نظرات ایشون استفاده می بریم:

آلامتو: جناب خالقی سلام و خسته نباشین، لطفاً خود رو واسه خوانندگان مشرق و هموطنان عزیز معرفی کنین.

محمد خالقی: محمد خالقی هستم، ۳۱ ساله متولد دزفول و مدیرعامل شرکت سام جورجیا و دارای مدرک مهندسی نرم افزار کامپیوتر ، مدت ۸ ساله که در گرجستان ، شهر تفلیس اقامت دارم و دارای کارت اقامت دائم گرجستان.

آلامتو: آقای خالقی، شما در سمت مدیر دلیلی شرکت سام جورجیا هستین، مدیریت رو در این مجموعه چیجوری انجام می دید، خوانندگان علاقمند هستن دلایل موفقیت مجموعه سام جورجیا رو بدونن، مختصری در این مورد واسه ما توضیح بدید.

محمد خالقی: مهمترین اصل در مدیریت صداقت درعمل، رفتار و کرداره که دلیل اصلی موفقیت شرکت سام جورجیا در گروی همین اصله. مشتری مداری و احترام به نظرات ، پیشنهادات و حتی انتقادات از دیگر اصول در شرکت سام جورجیاه و از دیدگاه بنده دلیل اصلی موفقیت شرکت سام جورجیا وابسته به همین موارده.

آلامتو: جناب خالقی، خود شما به غیر از سمت مدیریتی در چه مسائل دیگری مستقیاً درگیر هستین ؟

محمد خالقی: اینجانب به شکل مستقیم درگیر چندین پروژه ساختمای در تفلیس هستم و باتوجه به تجربه ۸ ساله در امور حقوقی در گرجستان در این مورد هم فعالیتای زیادی دارم و به عنوان کارشناس در بعضی شبکه های تلویزیونی گرجستان گاه هاً حضور پیدا میکنم.

آلامتو: از دید شما، وضعیت گرجستان واسه ایرانیانی که علاقمند به سرمایه گذاری و زندگی در این کشور هستن چیجوریه ؟

محمد خالقی: از دیدگاه اینجانب، گرجستان کشوری در حال پیشرفته که از دید قانونی و خدمات دولتی در سطح خیلی بالایی قرار داره و هم اینکه از نظر امنیت، سومین کشور امن دنیاس و از دید اقتصادی وقتی کشوری در حال پیشرفت باشه سرمایه گذاری در اون کشور با خطر پائینی روبرو شدن و هم اینکه دولت و مجلس گرجستان واسه سرمایه گذاران خارجی اهمیت زیادی قائل هستن و قوانینی رو واسه این جوری افراد و شرکتها تصویب می کنن تا فعالیتا با کمترین مشکلات و به راه احسنت به نتیجه برسه.

آلامتو: جناب خالقی، کمی در مورد چگونگی ثبت شرکت در گرجستان واسه هموطنان گرامی توضیح بدید، روال کار به چه صورت بوده و روند ثبت شرکت به شکل کامل چقدر زمان نیاز داره ؟

محمد خالقی: ثبت شرکت به شکل کوتاه تو یه روز کاری انجام قبول می کنه، تنها مدارک لازم هم واسه ثبت شرکت پاسپورت شخص یا افراد (شرکا) هستش. بسته به پکیجای جور واجور ثبت شرکت سام جورجیا، خدماتی مثل، دریافت کد مالیاتی، گشایش حساب شرکتی، مهر شرکت، دریافت نشانی دائمی و معتبر واسه شرکت، دریافت دستگاه آپارات مالیاتی، ترجمه مدارک لازم از جمله خدمات پکیجای شرکت سام جورجیاه.

آلامتو: جناب خالقی، کسی که شرکت ثبت می کنه در گرجستان چیجوری فعالیت ایی رو می تونه انجام بده ؟

محمد خالقی: در گرجستان شرکتهائی که به شکل general trading ثبت می شن معمولاً بیشتر کارهائی که اینجا امکان فعالیت در اونا هست از جمله، صادرات، واردات ، راه اندازی مغازه و یا بیزنسای دیگه قابل انجامه.

آلامتو: روند اقامت هم همینطوریه؟ کسی که می خواد اقامت گرجستان رو اخذ کنه از چه روش می تونه اقدام کنه؟

محمد خالقی: اقامت گرجستان از ۵ روش قابل دریافت هستش. ۱) اخذ اقامت از راه ثبت شرکت، ۲) اخذ اقامت از راه کارمندی ۳) اخذ اقامت از راه خرید مستغلات با ارزش بالای ۳۵ هزار دلار آمریکا ۴) اخذ اقامت از راه دریافت پذیرش در یکی از دانشگاه های یا مدارس مورد تائید گرجستان ۵) اقامت از راه ازدواج به اتباع گرجی

آلامتو: جناب خالقی، شرکت سام جورجیا نیروهائی رو استخدام می کنه که از اون روش واسه اونا اقامت بگیره؟

محمد خالقی: بله، شرکت سام جورجیا با دریافت پاسپورت و ضمانتهای لازم از شخص تقاضا کننده و حق الزحمه مشخص شده اقامت رو از راه کارمندی شرکت سام جورجیا اخذ می کنه.

آلامتو: در مورد اخذ اقامت شرکت شما چه روندی رو دنبال می کنه و این موضوع چقدر زمان نیاز داره؟

محمد خالقی: با در نظر گرفتن شکل های جور واجور روش های گفته شده در بالا، سه نوع پکیج واسه جواب به درخواست اقامت افراد هست که پکیج اول ۱۰ روز کاری، پکیج دوم ۲۰ روز کاری و پکیج سوم ۳۰ روز کاری زمان واسه دریافت جواب اقامت نیاز داره.

آلامتو: جناب خالقی، محدودیتها و چالشهای احتمالی در مورد اخذ اقامت گرجستان واسه هموطنان ایرونی چه مواردی هستن؟

محمد خالقی: با در نظر گرفتن روند روبه رشد کشور گرجستان واسه ورود به اتحادیه اروپا و تجربه شرکت سام جورجیا احتمال سخت تر شدن روند دریافت اقامت بدلیل وجود ۴ هزار شرکت کاغذی در گرجستان، بسیار محتمله.

آلامتو: موارد مربوط به تمدید اقامت چه مواردی هستن؟ شرایط لازم واسه تمدید اقامت چیه؟

محمد خالقی: قانوناً واسه تمدید اقامت شخص تقاضا کننده دست کم ۴۰ روز قبل از پایان اقامت فعلی باید واسه تمدید اقامت اقدام کنه و واسه تمدید اقامت اثبات پایدار بودن روشی که از قبل واسه اون درخواست اقامت کرده الزامیه.

آلامتو: جناب خالقی، پیشنهاد شما به هموطنان گرامی در مورد سرمایه گذاری و اقامت در گرجستان چیه ؟

محمد خالقی: از هموطنان گرامی خواهشمندیم به دلیل مشکلات پیش اومده، با سرمایه های کوچیک مثل ۱۵ هزار دلار آمریکا برابر ۴۵ میلیون تومن به گرجستان و یا حتی دیگه کشورها ورود ننمائید چون این سرمایه خود رو هم محتملاً از دست میدید.

آلامتو: جناب خالقی، اگه سخنی خودمونی با خوانندگان مشرق نیوز و هموطنان خود دارین، بفرمائید.

محمد خالقی: با تشکر از دست اندکاران مشرق نیوز واسه وقتی که صرف کردین و به هموطنان عزیز پیشنهاد می کنیم که به هر جای دنیا سفر می کنین خود رو نماینده ۸۰ میلیون نفر و فرهنگ قدیمی و اصیل ایرونی بدونین.

در صورت نیاز می تونین با شرکت سام جورجیا از یکی از روش های زیر رابطه برقرار کنین:

جهت کسب اطلاعات دقیق تر می تونین واسه مراجعه به کانال تلگرام این شرکت به نشانی:

https://t.me/samigeorgia

مراجعه کنین.

هم اینکه می تونین با شماره های زیر با مشاوران مجرب این شرکت تماس برقرار کنین:

تماس با مدیر پیشرفت اقتصادی سام جورجیا ( مهندس سعید درویشی ) – مشاوره های اقتصادی

۰۰۹۹۵۵۹۷۷۰۱۹۳۴ ( آقای سعید درویشی ) دارای تلگرام – واتس آپ و آیمو

تماس با مدیر عامل شرکت سام جورجیا ( مهندس محمد خالقی )

۰۰۹۹۵۵۷۱۷۴۳۶۳۶ ( آقای محمد خالقی ) دارای تلگرام – وایبر و آیمو

تلفن ثابت دفتر سام جورجیا در تفلیس:

۰۰۹۹۵-۳۲-۲۱۸۱۵۵۰

۰۰۹۹۵ کد گرجستان – ۳۲ کد شهر تفلیس – ۲۱۸۱۵۵۰ )شماره دفتر سام جورجیا(

ساعات تماس ۱۱ الی ۱۸ به وقت تهران )به جز روز یکشنبه(

نشانی دفتر سام جورجیا: گرجستان – تفلیس – خیابون آقماشنبلی ( مرجانیشویلی) – شماره ۱۴۶

No146,Aghmashenebeli ST,Tbilisi,Georgia

حساب اسکایپ شرکت سام جورجیا:

samgeorgiaco

ایمیل شرکت سام جورجیا:

[email protected]

صفحه اینستاگرام شرکت سام جورجیا:

www.instagram.com/samgeorgiaco

تور مناسب گرجستان و انتخاب اون

بهترین جزیره تفریحی گرجستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *