مصاحبه ای با مهدی سلوکی در سال ۹۰

مصاحبه ای با مهدی سلوکی در سال 90

همراه میشیم با مهدی سلوکی بازیگر جوون سینما و تلویزیون ایران که خاطرات بسیار خیلی از سریال ستایش و سفر به مکه داره.

مهدی دوست داره جای محمد باشه؟

مهدی سلوکی:اگه منظور از نظر کاری باشه,به چه دلیل خیلی دوست دارم استعداد خوب محمد رو در مجری گری داشته باشم تا من هم بتونم یه مجری خوب در تلویزیون باشم ولی اگه منظورتون فقط محمد باشم که باید بگم خیر چون محمد واسه من تک هستش.

محمد عاشق بازی ات در ستایش بود,خودت هم از بازی ات راضی هستی؟

مهدی سلوکی:محمد همیشه کارای منو نگاه می کنه و همیشه هم به نقدایی که به من می کنه توجه دارم,ولی از بازی من در سریال ستایش خیلی راضی بود و هیچ نقدی در مورد اون نداشت و همیشه به من می گفت:ما در خونه آبجی نداریم ولی تو اونقدر خوب بازی کردی که هر کسی ندونه فکر میکنه در خونواده چند تا آبجی داری که اینطور خوب نقشت رو بازی کردی.من از بازی ام خیلی راضی هستم چون واقعا بعضی از سکانسا خیلی طبیعی و بدون کات انجام شده بود و فکر می کنم بینندگان هم این موضوع رو فهمیده باشن.

یه خاطره از سریال ستایش.

مهدی سلوکی:یه سکانس بود که باید از خواهرم خداحافظی می کردم,قرار نبود گریه کنم ولی باورتون نمی شه وقتی که گریه ام گرفت همه عوامل با من همراه شدن,خیلی صحنه جالبی هم شد و بهترین خاطره من در این سریاله.

راستی باید حاجی هم صدات کنیم.

مهدی سلوکی:نه تورو خدا این کارا رو نکنین(با خنده).رفتم حج فقط به خاطر خدای خودم نه اینکه بخوام کسی منو حاجی صدا کنه.چقدر این سفر دوست داشتنی زود گذشت.یادش بخیر

گفتی یادش بخیر پس یه خاطره هم از این سفرت بگو.

مهدی سلوکی:لحظه لحظه های سفرم خاطره بود.باورم نمی شد که خدا منو طلبیده.این سفر رو هیچ وقت از یاد نمیبرم امیدوارم این سفر قسمت همه مردم ایران شه.

با تشکر از شما که وقت گذاشتین تا با ما مصاحبه کنین.

مهدی سلوکی:خواهش می کنم

منبع: فارس سینما

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *