مصاحبه تکان دهنده با بیمار رها شده کنار خیابان!

مصاحبه تکون دهنده با مریض ول شده کنار خیابون!

وقتی خانمم صبح برگشت بیمارستان امام ، وقتی به خانوم مددکار گفت که مریض من کجاس ؟ خانوم مددکار میگه : قانون بیمارستان امام اینه که یه روز دیر کردی در مورد واریز پول ، ما ببریم مریضا رو رها کنیم در بیابانهای دور و بر حرم امام

دادنا: حمید فرازی ، مریضی که در چند روز گذشته تصاویر مربوط به ایشون در کنار اتوبان خلیج فارس ، داغ ترین و البته تلخ ترین تصاویر رسانه ای کشور حساب می شه ، در گفتگو با میونه روی به منتشر کردن ابعاد دیگری از نبود رسیدگی مسئولان بیمارستان امام خمینی (ره) به ایشون پرداخت .

فرازی در اول به تشریح وضعیت درمانی خود در بیمارستان امام خمینی (ره) – قبل از خلاص شدن در کنار اراضی نزدیک بهشت زهرا (س) – پرداخت و گفت : به دلیل عفونت پایم قبلا در بیمارستان امام خمینی عمل کردم ، که پس از چند روز وقتی که سوار موتور شدم ، پوست پایم شروع به تاول زدن کرد و بعد واسه درمان تاولا دوباره به بیمارستان مراجعه کردم .

ایشون اضافه کرد : بر خلاف اینکه بعضی رسانه ها مدعی ان ما به بیمارستان امام خمینی (ره ) پولی پرداخت نکرده ایم ، همون شب اول همسرم ، ۵۰ هزار تومن به حساب بیمارستان واریز کرد . پس از واریز وجه و بستری من در بیمارستان ، و در معاینات اولیه دکتر دستور داد تا فردا منو واسه عکسبرداری منتقل کنن.

فرازی گفت : به دلیل اینکه همسرم واسه جفت و جور مابقی پول بیمارستان چند ساعتی طول داده بود ، منو شبونه به زیرزمین انتقال دادن و وقتی که صبح شد من و مریض دیگری که از ناحیه صورت و باسن دچار سوختگی شدید شده بود رو لای آهن پاره های زیرزمین بیمارستان مخفی کردن .

این مریض چهل ساله که بیست و دوم تا بیست و سوم فروردین شبه ها و روزای تلخی رو در این بیمارستان سپری کرده ، ادامه داد : بعد با آمبولانس قدیمی که دیگه ازش استفاده نمی شد ما رو گذاشتن توی آمبولانس ؛ وقتی اعتراض کردم و گفتم خانمم میاد دنبالم گفتن : نشانی تورو داریم ، می بریم خونه ات تحویلت می دیم ، این یکی رو هم تحویل کهریزک می دیم . بعد چند ساعت چشم باز کردیم ،دیدیم توی بیابانهای دور و بر بهشت زهرا هستیم و ما رو عین زباله انداختن زمین و فرار کردن .

چگونگی رسیدگیا در بیمارستان امام

فرازی در مورد چگونگی رسیدگی مسئولان بیمارستان امام خمینی به بیماران هم لب به انتقاد گشود و ضمن بیان نارضاینی شدید خود از نبود توجه اونا به بیماران این بیمارستان گفت : پس از پرداخت پنجاه هزار تومن که به پذیرش اورژانس بیمارستان امام دادیم ، معمولا در این بیمارستان رسمه غذا پخش می کنن ، صبحونه نهار و شام ، به محض اینکه اسمت در فهرست باشه ، به مریض جیره غذایی میدن ، اما به من غذا هم ندادند و فقط به دستور دکتر معالج به من یه سرم وصل کردن .

ایشون تاکید کرد : شب اول که منو بستری کردن رسیدگی نبود و فقط نیمه شب به من سرم وصل کردن و یه کیسه خون و کار درمانی دیگری واسه من انجام ندادند ، فقط همین بود . اما پروسه درمان من تموم نشده بود و قرار بود صبح دکترم بیاد و به من سرکشی کنه که این بلا رو سرم آوردن . اما خدا رو شکر الان در بیمارستان فیروزآبادی رسیدگی خوبی دارن .

این مریض که به گفته خودش اگه ماموران نیروی انتظامی ایشون رو کنار اتوبان مشاهده ننموده بودن ، مشخص نبود چه سرنوشتی در انتظار ویه ، اضافه کرد : درخواست دارم اینایی که این کار رو با ما کردن رو شناسایی کنن ، با حیوانات هم کاری رو که با ما کردن رو نمی کنن . الان هم از بیمارستان امام شکایت کردم .

ایشون در جواب به سوال خبرنگار ما که «می گفتن شما چون پول نداشتید این کار رو با شما کردن ؟» گفت : من هزینه اولیه بیمارستان رو پرداخت کرده بودم ، پنجاه هزار تومن رو دادیم ، شب اول پول رو دادیم ، خانمم هم رفت واسه جفت و جور بقیه پول ، اما چون خسته بود رفت چند ساعتی استراحت کنه ، همین . صبحش هم که میاد به خانمم می گن : مریض به رضایت خودش رفت ، اگه من رضایت داشتم ، باید منو می بردن خونه ام نه توی بیابان رهام کنن .

فرازی ادامه داد : وقتی خانمم صبح برگشت بیمارستان امام ، وقتی به خانوم مددکار گفت که مریض من کجاس ؟ خانوم مددکار میگه : قانون بیمارستان امام اینه که یه روز دیر کردی در مورد واریز پول ، ما ببریم مریضا رو رها کنیم در بیابانهای دور و بر حرم امام ، هم اون خانوم هست ، هم خانوم خودم هست ، خواستین روبرو می کنیم .

این بیماردر پایان اضافه کرد : در مورد مریض دوم اما مثل اینکه اقوام ایشون ، اون رو آورده ان بیمارستان و رهاش کردن ؛ ایشون الان بهبودی نسبی یافته و به کهریزک متقل شده .

منبع: dadna.ir

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *