مصاحبه جنجالی ستاره هالیوودی با سلطان مواد مخدر

1965016

شون پن بازیگر سرشناس آمریکایی مخفیانه با ال چاپو بزرگ ترین قاچاقچی موادمخدر مکزیک مصاحبه و اون رو در مجله رولینگ استونز منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست، خواکین گوزمان که به عنوان ال چاپو شناخته می شه، چهره ایه که تا قبل از دستگیری دوباره، زندگی مخفیانه ای داشت و پلیس شدیدا در جستجوی اون بود، با این حال اون که بارها از زندان فرار کرده، با شون پن دیدار و گفتگو کرده بود.

این مصاحبه در حالی انجام شده که ال چاپو تحت تعقیب ترین فراری دنیا بود و پلیس مکزیک شدیدا در جستجوی ایشون بود. در همین فاصله اون با ستاره هالیوود یعنی شون پن دیدار کرد.

این مصاحبه که اولین مصاحبه این قاچاقچی مواد مخدره، یه روز پس از دستگیری دوباره این قاچاقچی مواد مخدر مکزیکی منتشر شد. اون جمعه صبح دوباره دستگیر شد و شنبه مصاحبه ایشون با شون پن در این مجله پرمخاطب به چاپ رسید.

ال چاپو در این مصاحبه به پن گفته: من هرویین، متامفتامین، کوکایین و ماریجوانا رو بیشتر از هرکی دیگری در جهان حمل و نقل کرده ام و از ناوگان زیردریایی ها، هواپیماها، کامیون ها و کشتیای خودم واسه این کار استفاده کردم.

این مکزیکی تابستون پیش با حفر یه تونل از زندان فوق امنیتی فرار کرد و این بار در حالی دستگیر شد که تلاش می کرد فیلم زندگی خودشو بسازه.

به گفته آسوشیتدپرس، در کنفرانس مقامات مکزیکی گفته شده دیدار با پن به مقامات مکزیکی کمک کرد تا آخرسر جای گوزمان رو پیدا کنن اما روشن نیس که پن در این مورد کمکی کرده یا خیر.

این مصاحبه اکتبر انجام شد و پن تلاش کرده تا با یه گزارش طولانی نشون بده چه حرف هایی بین اونا رد و بدل شده. در این دیدار کیت دل کاستیو بازیگر تلویزیون هم پن رو همراهی می کرد و ترتیب دهنده این دیدار بود.

در حالی که پن اجازه نداشت از قلم و کاغذ واسه نوشتن استفاده کنه، اما رولینگ استونز یه فیلم ویدیویی دو دقیقه ای از این مصاحبه اختصاصی رو هم در سایت خود قرار داده.

پن در این مقاله ضمن این که گفته به داشتن اینجور رازی افتخار نمی کنه، اما اضافه کرده ریتم خاص خودشو داره و اضافه کرده این فرد دست به آدم ربایی و قتل نمی زند. اون اضافه کرده از وقتی که اسامه بن لادن دستگیر شد، دنبال کردن یه فرد فراری اینقدر توجه مردم رو جلب نکرده بود.

البته این اتفاقات واسه شون پن گران تموم شده و ایشون تحت بازجویی هم قرار گرفته.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *