مصاحبه خواندنی از شقایق دهقان

به گزارش شبکه ایران شقایق دهقان که این روزا سریال طنز “دزد و پلیس” رو روی آنتن داره تازگیا در گفت وگویی در باره اختلافات پیمان و محراب قاسم خانی با مهران مدیری، پارتی بازی های محراب قاسم خانی واسه نقش دادن به اون در سریال های جور واجور، متهم شدن به این که چهره بدی از خانوم های ایرونی نمایش می دهد و…سخن گفته. بخش های برگزیده گفت وگو این بازیگر با هفت صبح رو در ادامه می خونید:

 

 

 

 

 

شوهر و برادرشوهرم نویسنده هستن و این در بازی کردن من خیلی موثره

البته درسته که من و پیمان قاسم خانی یه خونواده هستیم ولی منظور من این بوده که چون سال هاست با خیلی از عوامل فنی تو یه گروه با هم کار می کنیم مثل یه خونواده شده ایم. ولی رو راست بخوام بگم به هر حال شوهر و برادرشوهرم نویسنده هستن و این در بازی کردن من خیلی موثره.

در “ساختمون پزشکان” سرمن رو گول مالیدند

در “ساختمون پزشکان” تا آخرین لحظه قرار نبود من جلوی دوربین بروم ولی بازیگر دیگری که قرار بود این نقش رو بازی کنه بنا به دلایلی نیومد. شاید باورتون نشه ولی در اون مقطع چون وظیفه مادری هم بر گردنم بود خودم خیلی مایل نبودم در کاری دراز مدت بازی کنم، ولی محراب قاسم خانی گفت بیا ما نقش رو برات کم می نویسیم که خوب سرمن رو گول مالیدند. در دزد و پلیس هم قرار نبود من بازی کنم چون مشغول بازی در پروژه دیگری بودم و نمی خواستم با حضور در دو پروژه همزمان فشار زیادی رو متحمل شوم. ولی شما هر وقت از محراب سوال کنین می گوید من از اولی که نقش رو می نوشتم واسه بازی به شقایق دهقان فکر می کردم. همونجوری که گفتم پارتی بازی کرد ه ام که نقشم کمتر شه که این پارتی بازی تاثیر چندانی هم نداشته.

مدیری اصطلاح بانمکی داشت

مدیری وقتی به هر دلیلی تصویربرداری یه مدت متوقف می شد اصطلاح بانمکی داشت که می گفت”بازیگر از دهن افتاد” تنها چیزی که واسه مدیری مهم بود انرژی و حال خوب بازیگر در زمان تصویربرداری و جلوی دوربین بود. هنوزم با احترامی که واسه همه کارگردانان قائلم ولی همیشه حرص می خورم که به چه دلیل کارگردانان دیگه وقتی که بازیگر ریتم رو رعایت نمی کنه تذکر نمی بدن. در حالی که مدیری همیشه تاکید زیادی روی حفظ ریتم داشت.

تنها کسی که پیمان قاسم خانی نتونست بر اون غالب شه رامبد جوون بود

رامبد جوون از اون دست آدم های عجیب و تاثیرگذاریه که اگه پنج دقیقه با اون صحبت کنین می ببینن خودتون هم دارین مثل اون صحبت می کنین. چند وقت پیش داشتم با پیمان قاسم خانی صحبت می کردم به اون گفتم خیلی از این کارگردانان با نویسنده های مختلفی کار کردن ولی وقتی با شما کار کرده ان کارشون خیلی بیشتر و بهتر دیده شده ولی تنها کسی که شما نتونستید بر اون غالب شید رامبد جوون بوده. مثلا در همین سریال “مسافران” کارگردانی رامبد جوون خیلی بیشتر از فیلمنامه دیده می شه. حتی در فیلم سینمایی “ورود آقایون ممنوع” با این که پیمان قاسم خانی خیلی با حرف من موافق نبود ولی بازم عقیده دارم روح رامبد جوون بسیار در کار حس می شه. به نظرم روحیه جوون به گونه ایه که خیلی بر بازی بازیگرانش تاثیر مستقیم می گذارد.

نبوغ زیاد و دلیل اختلاف پیمان و محراب قاسم خانی با مدیری 

اگه پیمان قاسم خانی با کارگردانی به مشکل بر بخوره محراب هم با اون کارگردان کار نمیکنه و بالطبع من هم کار نمی کنم. در مورد این اختلافی هم که می گویید(قطع همکاری مهران مدیری با پیمان و محراب قاسم خانی) هم باید بگم که شما در خیلی از بزرگترین گروه های هنری دنیا هم می ببینن که پس از یه مدت به این نتیجه می رسند که دیگه نمی تونن با هم کار کنن. به نظرم آدم هایی که نبوغ زیادی دارن بیشتر این اتفاق براشون رخ می دهد. شما ساعت خوش رو هم نگاه کنین می ببینن که خیلی از آدم های اون مجموعه استثنایی دیگه با هم کار نکردن.

سیمرغ شقایق دهقان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *