مصادیق بد پوششی اعلام شد

یه روز پس از اعلام اولویت های پلیس در بحث امنیت اخلاقی در فصل تابستون، جانشین فرمانده نیروی انتظامی مصادیق بدپوششی رو اعلام کرد.

 

 

 

دیروز سردار احمدرضا رادان، گفت: “برخورد با دیش های ماهواره، بد پوششی، اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس، آلودگی صوتی و سالم سازی سواحل دریا رو اولویت های پلیس در بحث امنیت اخلاقی در فصل تابستانه.”

اون امروز درباره چگونگی برخورد پلیس با افراد بدپوشش به ایسنا گفت: نگاه پلیس این نیس که افراد بدپوشش در اختیار کی هستن بلکه پلیس با موضوع بدپوششی برخورد می کنه.

 

به گفته اون لباس تنگ و چسبون، روسری که از دو طرف اون موی سر مشخص باشه، مانتوی بالای زانو و شلوار تنگ از مصادیق بدپوششیه.

دیروز رادان درباره مصادیق بدپوششی اینجور گفته بود: “معیارهای بدپوششی براساس قانون و راهکارهای اجرای حجاب و عفاف قبل از این اعلام شده و پلیس در بخش وظایفش رفتار می کنه.”

قبل از این نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده بود با در نظر گرفتن برنامه جدید نیروی انتظامی، برخورد با بد پوششی در دو مبحث تولید کنندگان، واردکنندگان و مصرف کنندگان انجام می شه.

هم اینکه اعلام شده که بعد دیگه اجرای این طرح شامل قرار گرفتن گشتای ثابت خودرویی امنیت اخلاقی در میادین، مجتمعای تجاری و خیابانها و گشتای موتور سوار انتظامی و راهنمایی در بزرگراههای شهر تهرانه. این گشتا با آدمایی که وضعیت پوشش ناجور دارن و از مصادیق بدپوششی هستن برخورد می کنه.

 

 

 

 

بد پوششی بی حجاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *