معجون کاهش قند خون و درمان دیابت

soda-drink

چیجوری قند خون رو کنترل کنیم و دیابت رو درمان؟ در این مطلب دستورالعمل جفت و جور معجونی عجیب رو تقدیم حضورتون می کنیم که می تونین در کوتاهترین زمان ممکن قند خونتون رو پایین بیارین.

درمان خونگی بسیار موثر در کنترل و کاهش سطح قند خون به سرعت قند رو کم می کنه البته شما باید با در نظر گرفتن موادغذایی مصرفی خود دریابید که چه موادغذایی بیشتر موجب افزایش قندخونتان می شن تا اونا رو از رژیم خود خط بزنین.

این دستور غذایی به آسونی جفت و جور می شه وشما فقط نیاز به یه تخم مرغ آب پز و اسید مالیک یا جوهر سیب دارین.

واسه آماده سازی کافیه یه قاشق غذاخوری دارچین، گردو و یه عدد سیب تیکه تیکه شده رو به ۱.۵ لیتر آب اضافه کرده و اجازه بدید یه شب تا صبح در همین حالت بمونه.

کاهش سطح قند خون با این درمان شفابخش

یه عدد تخم مرغ رو آب پز و بعد پوست اون رو جدا کنین بعد با به کار گیری چنگال چند سوراخ در اون بسازین. تخم مرغ رو تو یه کاسه قرار داده و جوهر سیب رو روی اون بریزین، این تخم مرغ شب تا صبح باید در این حالت بمونه و صبح اون رو استفاده کنین. بعد یه لیوان آب گرم که یه قاشق غذا خوری اسید مالیک در اون حل شده بخورین.

تخم مرغ آب پز میان وعده فوق العاده سالمی بوده و میشه اون رو به خاطر تامین پروتئین لازم بدن به سالاد مورد علاقه خود اضافه کنین. با اضافه کردن تخم مرغ آب پز به رژیم غذایی خود چربیای خوب وارد بدنتون شده وسلامت قلبتون حفظ می شه. این ماده غذایی شامل ویتامینای لازمه که می تونه به شما کمک کنه از سلامت چشمای خود مواظبت کرده و استخون هاتون محکم و قوی شه.

جالبه بدونین، اسید مالیک یا جوهر سیب در سیب درختی، به خصوص سیب خام و میوه های دیگه س .صنایع غذایی این ماده رو در مخلوط نوشیدنی های خشک ، نوشابه های گازدار ، ژله ها وبه عنوان یه افزودنی و ماده نگهدارنده استفاده می کنن.

واسه درمان دیابت چه بخوریم؟

چه غذاهایی واسه دیابتیا مضره؟

باشگاه خبرنگاران دیابت نوشیدنی کاهش قند خون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *