معرفی اپلیکیشن Vault؛ محافظ قدرتمند فایل های خصوصی در تمام پلتفرم ها

اینترنت این روزا پر شده از سایتای فیشینگ، اپلیکیشنای تقلبی و بدافزارهایی که به هر طریقی دنبال نفوذ به اطلاعات شخصی افراد هستن. طبیعتا اگه در اینجور اوضاعی آمادگی امنیتی لازم رو واسه گجتای هوشمندتون در نظر نگیرید، فاجعه اتفاق می افته و خصوصی ترین اطلاعات تون به دست افراد سودجو می افته.

اگه نمی خواین قربونی اینجور مسائلی باشین، اپلیکیشنی Vault شرکت امنیتی NQ مراقبت قدرتمندی رو براتون تضمین می کنه. با به کار گیری الگوریتمای رمزنگاری، Vault می تونه خصوصی ترین محتوای موجود در تلفنای هوشمند شما رو از دسترس هکرها و بدافزارها مخفی نگه داره.

با داشتن Vault می تونین تقریبا روی هر چیزی قفل بذارین؛ از اپلیکیشنای نصب شده در سیستم عامل گرفته تا مخاطبین، پیامکا و فایلای مالتی مدیا. حتی بوکمارکای مرورگرتان هم شامل مراقبت این اپلیکیشن می شن.

به لطف رابط کاربری صاف و ساده این اپ، روند قفل گذاری و بازگشایی فایلا بیشتر از چند اشاره ساده از شما زمان نمی گیره. واسه ورود به Vault می تونین یه رمز اصلی در حکم شاه کلیدی واسه ورود به برنامه در نظر بگیرین.

گذاشتن این رمز دلیل می شه که نفوذ به حریم امن اپلیکیشن کار آسونی واسه هکرها نباشه. واسه هر چی سخت تر کردن شرایط واسه نفوذ افراد حتی میشه آیکن Vault رو از محیط سیستم عامل مخفی کرد، یا اینکه با ساخت چند گاو صندوق دیجیتالی تقلبی کاری کرد که فرد نفوذ کننده واسه تشخیص مورد اصلی گمراه شه.

حتی اگه شخصی موبایل تون رو ورداشته و فقط واسه نفوذ به محتوای خصوصی شما تلاش کنه، Vault سیستمی داره که می تونه با دوربین سلفی از چهره اون فرد براتون عکس بگیره. این عکس در حافظه اپلیکیشن ذخیره می شه و در صورت سرقت دستگاه قابل دسترسی و بازگردانیه.

Vault واسه کاهش احتمال نفوذپذیری وظیفه محافظتش رو به طور کامل آفلاین و جداگونه از اینترنت انجام میده، هر چند که در صورت تمایل می تونین از فایلای مهم تون در فضای ابری امن شرکت NQ نسخه پشتیبان هم بگیرین.

آمادگی امنیتی که گفتیم دلیل شدن که Vault الان یکی از پرطرفدارترین اجناس حفاظت از حریم خصوصی در سراسر دنیا باشه. از این اپلیکیشن می تونین به رایگان در پلتفرمای iOS، اندروید و ویندوزفون استفاده کنین.

البته به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که بعضی امکانات خاص Vault مثل تصویربرداری از فرد نفوذ کننده و ایجاد رمزهای عبور تقلبی نیازمند ارتقای اپ به نسخه پرمیوم هستن.

Vault

  • Vault
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .NQ Mobile Inc
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۲۶٫۵ / ۶٫۷ / ۲٫۷ مگابایت

دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *