معرفی Blue Mail؛ جایگزینی قدرتمند برای اپلیکیشن ایمیل پیش فرض شما

اپلیکیشن جیمیل گوگل با داشتن بیشتر از یه میلیارد کاربر فعال، پرطرفدارترین و پراستفاده ترین وسیله مدیریت ایمیل در سراسر دنیاست. در این که جیمیل به خاطر امکانات خوبش به این موفقیت بزرگ رسیده شکی نیس، اما نمی تونیم اثر حضور این اپ  به عنوان وسیله مدیریت ایمیل پیش فرض در موبایلای اندرویدی رو در رسیدن به این جامعه کاربری بزرگ ندیده بگیریم.

حضور جیمیل به طور پیش فرض در سیستم عامل شاید دلیل شده که خیلی از کاربران به به کار گیری اون قناعت کرده و از گزینه های دیگری که چه بسا بهتر از این هستن، بیخیال شن. Blue Mail یکی از اپلیکیشنای مدیریت ایمیلیه که به جرأت میشه گفت از دید امکانات و سادگی کار، جیمیل رو با اختلافی زیاد شکست میده.

اولین نکته ای که حتما در اول ورود به Blue Mail متوجهش میشین، سادگی کار با این اپلیکیشنه. به لطف رابط کاربری ساده و زیبای اپلیکیشن (که می تونین بین دو حالت طراحی تخت و متریال سوئیچ کنین) هر چی که بخواین جلوی دست شماس. ژستای حرکتی قابل برنامه ریزی و شخصی سازی هم کمک زیادی واسه جابجایی در اینباکس و مدیریت ایمیلا به شما می کنن.

Blue Mail محتوای اینباکس رو در چهار تب جدا از هم طبقه بندی می کنه: اینباکس، مخاطبین، منوی وظایف و بخش Compose واسه فرستادن ایمیل. در بخش اینباکس دو توانایی بیشتر از گزینه های دیگه می درخشن: یکی توانایی جمع آوری ایمیلای در رابطه تو یه بسته که Cluster نام نهاده شده و دیگری امکان سوایپ روی ایمیلا واسه دسترسی سریع به وسیله مدیریتی.

توانایی دوم به شما اجازه میده تا با یه سوایپ ساده روی هر ایمیل به گزینه هایی واسه حذف، مجموعه کردن، جواب سریع، فوروارد و اضافه کردن ایمیل به بخش منوی وظایف دسترسی داشته باشین. این توانایی رو در کنار پنجره شناور سوئیچ سریع میان حسابای کاربری جور واجور (جیمیل، یاهو، آتلوک) تصور کنین تا ببینین که چقدر می تونین هنگام کار با Blue Mail نسبت به اپلیکیشنای دیگه سریع تر باشین.

دو منوی مخاطبین و فهرست وظایف هم از بخشای بسیار موثر Blue Mail هستن. بخش مخاطبین صفحه ایه که در اون می تونین ایمیلا رو با فیلتر مخاطبین بررسی کنین.

اما فهرست وظایف بخشیه که واسه رسیدگی به ایمیلای نخونده در نظر گرفته شده. با سوایپ به چپ روی ایمیلای اینباکس و انتخاب گزینه Later+، ایمیلا به بخش فهرست وظایف می رن تا بتونین از این روش ایمیلای مهم رو از موارد غیر مهم جداسازی کرده و بعدا در منوی جدا از هم و خلوت وظایف به سراغ شون برید.

اما یکی از نقاط برتری Blue Mail نسبت به نمونه های مشابه امکانات شخصی سازی فوق العاده اش هستن. تم رنگی اپلیکیشن رو می تونین بسته به سلیقه تون عوض کنین، و واسه مطالعه در شب حالت Dark Mode رو در اختیار دارین. ساختاربندی منوها، ژستای حرکتی و حتی نوتیفیکشنای اپ (از شکلای جور واجور متنی تا چراغ LED) هم به طور کامل قابل شخصی سازی هستن.

پشتیبانی از پوشیدنیای اندرویدی، امکان اسکرول در صفحه با دکمه های صدا، امکان تعیین لاک اسکرین واسه مراقبت از ایمیلا و امکان پرینت مستقیم ایمیلا از دیگر قابلیتای متفرقه Blue Mail هستن که در کنار امکانات اصلی از اون یه وسیله مدیریت ایمیل قوی و شایسته واسه جایگزینی با محصول مشهور ای چون جیمیل ساخته ان.

پیشنهاد می کنیم اگه جیمیل واسه مدیریت ایمیل هاتون کافی نیس، حتما یه بار Blue Mail رو امتحان کنین. شاید امکانات این اپلیکیشن اونقدر تونست نظرتون رو جلب کنه که حتی به پاک کردن جیمیل از موبایل تون راضی شید.

Blue Mail - Email Mailbox

  • Blue Mail – Email Mailbox
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Blue Mail Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۱٫۱ / ۳۲ مگابایت

دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *