پایان نامه در مورد : برساخت گرایی در فلسفه اخلاق کانت

دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :  برساخت گرایی در فلسفه اخلاق کانت

تکه ای از متن پایان نامه :

 

        از این نظریه اخلاقی در زبان فارسی هیچگونه پیشینه ای ،نه به صورت کتاب و نه به صورت مقاله ، وجود ندارد. در زبان انگلیسی هم کتابی که به نظریه برساخت گرایی در اخلاق  اختصاص داشته  باشد وجود ندارد اما مهمترین تفسیر برساخت گرایانه از فلسفه اخلاق کانت در بخشی از درس گفتار جان رالز در دانشگاه آمده که با چند سخنرانی دیگر وی تحت عنوان «درس گفتارهایی درمورد تاریخ فلسفه اخلاق»[1] در امریکا چاپ شده می باشد. البته رالز در پی آن چند مقاله دردیگر درمورد برساخت گرایی کانتی به چاپ رساند تا اینکه کتاب مشهورش را که به این مطلب هم می پردازد در دهه هشتاد میلادی با نام «نظریه عدالت»[2] ارائه نمود. پس از این ، مقالاتی در تائید و نقد این کتاب نوشته گردید و فیلسوفان روایتهای دیگری را از برساخت گرایی اخلاقی ارائه کردند .

          به هر حال این نظریه در ایران شناخته شده نیست و به دلیل تازه بودن آن و راهنمایی های آقای دکتر جوادی  استاد راهنمای محترم آن را انتخاب آن کردم.   

           روش پژوهش :

روش پژوهش کتابخانه ای می باشد .

           اهمیت موضوع :

           از آنجائیکه تبیین نظریه اخلاقی اسلام به اثبات واقع گرایی در اخلاق بستگی دارد  که براساس آن ارزشهای اخلاقی مبتنی

  • Lectures on  The History of  Moral Philosophy

این کتاب شامل مجموعه درس گفتار های جان رالز می باشد  که به تدریج در باره تاریخ فلسفه اخلاق در دانشگاه هاروارد امریکا  ایراد و چندی  بعد در سال 2000 میلادی  تحت این عنوان چاپ شده می باشد.

  • Theory of Justic
  تاثیر آمیخته بازاریابی سبز بر قصد خرید مصرف کنندگان (مطالعه موردی مصرف کنندگان محصولات لبنی شرکت صالح در شهرستان بابل) - دانلود پایان نامه

 

برساخت گرایی در فلسفه اخلاق کانت

برساخت گرایی در فلسفه اخلاق کانت

 برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه ارشد: مطالعه و نقد برساخت گرایی در فلسفه اخلاق کانت

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.