مسی از هواداران بارسلونا عذرخواهی کرد

messi

شایعه موندن یا نماندن در بارسلونا این روزا به تیتر اول رسانه های داخلی اسپانیا و حتی خارجی تبدیل شده، هر چند سایت باشگاه بارسلونا به صورت رسمی اعلام کرد که واسه ادامه همکاری با مهاجم آرژانتینی توافقات پایانی انجام گرفته.

مسی در جواب به همه شایعات تاکید کرد: از اینکه بخوام در بارسلونا که مثل خونه منه، بمونم؛ خیلی خوشحالم. هواداران بارسا همیشه به بنده محبت داشتن. انتخاب اولم بازم بارسلونا هستش چون بازم این محبت هواداران رو نسبت خودم احساس می کنم. همونجوریکه گفتم انتخاب اول من بارساه، اما این تصمیم پایانی نیس چون که باشگاه می تونه در این مورد تصمیم پایانی رو بگیره.

: هم اینکه باید از هواداران بارسلونا به دلیل فصلی بدی که گذراندیم معذرت خواهی کنم. فصل بدی رو سپری کردیم، اما به همه هواداران قول میدم که فصل بعد این شکست رو جبران می کنیم و افتخارات زیادی رو به دست میاریم.

مهاجم آرژانتینی خاطر نشون کرد: فصلی که گذشت برابر میل و خواسته ما نبود و خودمم تنونستم بهترین کارکرد رو داشته باشم. در بازی آخر لالیگا مقابل اتلتیکو مادرید این فرصت رو داشتیم که جام رو فتح کنیم، اما از این فرصت طلایی استفاده نکردیم و از رسیدن به عنوان قهرمانی محروم شدیم.

باحال و خواندنی درباره لیونل مسی

ویلای عجیب مسی در زیر آب! +عکس

لیونل مسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *