مشاوره روانشناسی رایگان

بشر امروزی به دلیل تغییر در نوع زندگی خیلی چیزای خوب رو از دست داده، بشر واسه به دست آوردن خیلی از خواسته ها به گذشته و اون چیزی که داشته پشت کرده به امید اینکه شاید بتونه زندگی بهتری رو تجربه کنه و فصلی جدید از پیشرفت رو داشته باشه.

مشکلات زیادی در کمین زندگی امروزی ما قرار داره، فشارای روانی و عصبی زیادی در دور و بر ما مشاهده میشه، شکل های جور واجور افسردگیای مخفی در رفتارها و منش ما مشاهده میشه و همه دلایل به نوع و سبک زندگی و البته تغییر در نگاه ما نهفتهه.

ویکی روان

واسه فرار از این اتفاقات چه راهکارهایی در پیش رو داریم؟ چیجوری میتونیم فشار رو  روی خود رو کم کنیم و در آخر از تموم اون کم کنیم؟ یکی از نتیجه های معاصر آدم علم روانشناسی بود، علمی که نوید زندگی بهتری رو می ده. علمی که با جستجو روح و روان ما تلاش در بهتر کردن شرایط رو  داره. اما به راستی روانشناسی چیه ؟

علم روانشناسی یکی از علوم غربیه که مرحله آزمون و خطا رو گذرونده و به بلوغ بسیار خوبی رسیده. دیگه نمیشه به علم روانشناسی به عنوان نتیجه کار غرب واسه کل جهان نگریست. امروزه روانشناسی در هر کشور به فرهنگ و دستاوردی بومی تبدیل شده امروزه هر جامعه ای روانشناسی رو به عنوان دانشی بومی و مخصوص همون جغرافیا میدونن.

در کشور عزیزمون ایران روانشناسان نامی و شهیر بسیاری وجود دارن که علم روانشناسی رو با فرهنگ و شرایط جامعه قاطی شده و بهترین نتیجه رو به ارمغان آورده ان.

اما مانند هر اتفاق دیگری که امروزه تماشاگر اون هستیم علم روانشناسی هم در ترکیب با تکنولوژی روز و فناوری اطلاعات به روز تر و البته در دسترس تر شده. امروزه واسه مطالعه مطالب به درد بخور روانشناسی، انجام تست روانشناسی، گرفتن مشاوره روانشانسی رایگان میشه از فناوری کمک گرفت.

ویکی روان

یکی از بسترهای موجود  سایت روانشناسی ویکی روونه که با گردهم بیاری روانشناسان خبره و علم آموختگان این رشته قدمی مثبت در گسترش هر چی بیشتر این علم در جامعه برداشته س. بخشای جور واجور و کاربردی در سایت روانشناسی ویکی روان واسه همه فارسی زبانان مناسبه.

با در نظر گرفتن پشتبانه علمی سایت روانشناسی ویکی روان  همه شاخه های علم روانشناسی وانواع مشاوره های روانشناسی  پوشش داده شده. یکی از شاخه های پر مخاطب در سایت ویکی روان بخش مشاوره روانشناسیه که کاربران میتونن سوالات و یا مشکلات احتمالی خود رو با متخصصین ویکی روان در میان بذارن و جواب  دریافت کنن.

از طرف دیگر بخش کسب موفقیت به مطالعه و تحقیق در مورد روشای کسب موفقیت از دید علم روانشناسی میپردازه و تلاش میکنه با داشته های علمی و تجربیات افراد موفق در جوامع جورواجور، راه رسیدن به خواسته ها رو هموارتر کنه. با در نظر گرفتن جامعه جوون ایرونی و موضوع کارآفرینی این بخش تموم تلاش خود رو به مطالعه موفقیت و راه های رسیدن به موفقیت معطوف کرده.

در کنار بخشای گفته شده یکی از مهم ترین موضوعات به مسئله روابط زناشویی و مشکلات موجود در جامعه میپردازه، مشکلاتی که میتونه بنیان خونواده و جامعه رو تحت تاثیر بذاره و خطرات بسیاری رو به وجود آورد. که در مجموعه ویکی روان توجه خاص ای  به اون شده. موضوعی که گاه ها زیاد به اون پرداخته نشده و رابطه زیادی با علم روز دنیا نداشته.

تموم تلاش خود رو بر رسیدن به روز ترین و با کیفیت ترین مطالب در کنار متخصصین علم روانشانسی نهاده ایم تا بتونیم در جهت پیشرفت جامعه قدم ورداریم.

با ویکی روان همراه باشین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری بر ذهن خود مسلط شیم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *