اگر آن روزهای مبارک تمام می شوند …

من به سرعت عاشق کار خودم شدم و صادقانه می توانم بگویم ، این بهترین کار در جهان است!

همه شما seos خارج از خانه هستید ، احتمالاً می دانید من درباره چه چیزی صحبت می کنم!

شما می دانید که احساس عالی شغل جدیدی که نمی توانید منتظر بمانید تا شروع شود؟

من به عنوان یک توله سگ که هر وقت تازه شروع به کار می کنم ، هیجان زده می شوم.

من عاشق چالش یک پروژه جدید هستم ، عاشق طوفان مغزی هستم تا کارآمدترین روش برای پاک کردن کار و اثبات خودم را پیدا کنم که این کار آسانی بود.

آیا شما فقط آن را دوست ندارید؟

با این وجود ، مواقعی وجود دارد که سرگرمی متوقف می شود.

مواقعی وجود دارد که شما را تحت الشعاع قرار گرفتن از آن روزمره عظیم روزمره خود قرار می دهد تا بتوانید به درستی مدیریت تمام مشتری های خود را انجام دهید. و نه تنها این که تمام وقت شما را می طلبد بلکه از ارزش کمتری نیز برخوردار است. تنها کاری که انجام می دهد این است که یک به روزرسانی مکرر را برای مشتریان خود انجام دهید.

هیچ چیز بیشتر!

اما درمورد تحقیق یا یافتن فرصتهای جدید چه می توان گفت؟ در مورد یادگیری چیزهای جدید یا صرف داشتن اوقات فراغت برای خلاقیت چیست؟

خلاقیت

آیا شما هنوز وقت یا انرژی لازم برای انجام این کار را دارید؟

اما ، سرگرمی کجا رفت؟

این شرایط خواستار اقدامات شدید است!

آنچه شما باید انجام دهید این است که از سایر افراد استفاده کنید! هزاران نفر وجود دارند
همه روزه کار می کنید تا نرم افزار seo را برای افرادی درست مثل شما بسازید. آنها سخت کار می کنند ، بنابراین شما مجبور خواهید بود که کمتر کار کنید. چرا از آن استفاده نمی کنیم؟

بنابراین ، وقت بگذارید و بهترین ابزارهایی را که همیشه با آنها کار کرده اید پیدا کنید. بهتر است بگویم ، مدتی را برای یافتن برخی از ابزارهای مفید برای خود سرمایه گذاری کنید. صدها ابزار برای انتخاب شما وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را لازم دارید و به دنبال آن باشید. آنها به شما کمک می کنند سریعتر کار کنید!

سرمایه گذاری

در اینجا توصیه من است:

• ایجاد یک طرح. کارهای روزمره خود را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید چگونه بیشتر وقت خود را می گذرانید. در آنجا حق کارهایی وجود دارد که باید بصورت اتوماتیک انجام دهید. این یک تفاوت بزرگ ایجاد خواهد کرد!

• ببینید چه نوع کارهایی را برای هر مشتری انجام می دهید و مطمئن شوید که برای هر یک از آنها ابزارهای کارآمد دارید.
با گروه بندی کارهایی که روزانه انجام می دهید ، می توانید مشخص کنید که به چه ابزاری نیاز دارید.

• سعی نکنید یک دستگاه عالی را پیدا کنید که بتواند تمام کارهای شما را در یک ثانیه انجام دهد! این ممکن نیست. اما سعی کنید بهترین ابزارها را در بین نوع خود پیدا کنید. به این ترتیب کار شما برجسته خواهد بود ، مشتریان شما خوشحال خواهند شد و شما وقت آزاد تری خواهید داشت!

• اگرچه استفاده از ابزارهای ساده تری نیز لازم نیست برای اینها حل کنید. با صرفه جویی در داده ها با استفاده از یکی از آنها ، زمان صرفه جویی در مصرف داده ها با استفاده از این ابزار صرف می شود و در پایان هیچ چیزی کسب نخواهید کرد. در عوض سعی کنید به دنبال افرادی باشید که بتوانند کارهای پیچیده تری را نیز انجام دهند.

• تنبلی نکنید و برای ساختن سیستم ابزارهایی که برای شما کار می کنند تلاش نکنید. فکر کردن در مورد آینده شما را از سردرد بیشتر نجات خواهد داد. بنابراین هرچه کارهای خود را بهتر سازماندهی کنید ، تلاش کمتری در آینده خواهید داشت.

• و نسبت به آن لجاج نباشید. نه همیشه ، اما بیشتر اوقات کیفیت با قیمت بالایی همراه است. اگر ابزاری کار را برای شما انجام داده و به شما آرامش می بخشد ، این پول به خوبی خرج شده است. این جمله را بخاطر بسپار: “شما باید برای پول درآوردن هزینه کنید”!

قیمت

به این فکر کنید که یک دوست خوب به شما کمک می کند تا کار خود را انجام دهید!

اگر به آن اعتماد دارید ، می توانید کار خسته کننده ای را به او بسپارید و می توانید بیشتر روی چیزهای سرگرم کننده تمرکز کنید. می توانید تجارت ، دانش و شهرت خود را بسازید.

کار کرد؟ آیا هنوز به تفریح ​​بازگشتید؟

اعتبار عکس: پاپی ولزی