نگاهی به اپلیکیشن هلسا؛ خشکشویی هوشمند

این روزا تکنولوژی و اینترنت اونقدر گسترده شدن که بیشتر نیازای اساسی ما رو برطرف می کنن. مثلا، دسترسی سریعتر به مقصد هدفی بود که تاکسیای اینترنتی خوب از پس اون برآمدند. سفارش سریع غذا از بهترین رستورانا هم این روزا به لطف اپلیکیشنای سفارش آنلاین خیلی راحت انجام قبول می کنه.

اما حالا سرویسای جدیدی سر کار اومده ان که با به کار گیری اونا خیلی راحت می تونین نزدیک ترین خشکشویی به محل زندگی خود رو پیدا کرده و با خیالی راحت بهترین لباس هاتون رو جهت شستشو به اونا بسپارین. در این مطلب نگاهی داریم به اپلیکیشن هلسا که یکی از تازه واردان این بخش حساب می شه.

ثبت سفارش در اپلیکیشن هلسا به آسونترین شکل ممکن قابل انجامه. همونطور که در عکس مشاهده می کنین می تونین موقع سفارش به انتخاب نوع لباس مورد نظر خود بپردازید.

اولین نکته ای که در اپلیکیشن هلسا نظر شما رو جلب می کنه، سادگی کار با اپ در عین حضور در محیطی زیباست؛ دو موردی که نمره بالایی رو به رابط کاربری و به تبعش تجربه کاربری هلسا اعطا می کنه. به کار گیری انیمیشنای روان و جذاب واسه نشون دادن بخشای جور واجور، تجربه کاربری فوق العاده ای رو واسه کاربران هلسا به ارمغان آورده.

البته شکی نیس که این تجربه کاربری خوب با مدیریت و چینش خوب آیتمای اپلیکیشن به دست اومده. مثلا وقتی که اپلیکیشن رو نصب می کنین، یه آموزش قدم به قدم شما رو با بخشای جور واجور اپلیکیشن آشنا می کنه. در این صورت هیچ مشکلی واسه ادامه کار ندارین و به سرعت می تونین به روند کار اپ عادت کنین.

از دید زیبایی شناختی هم به کار گیری رنگ سفید به عنوان رنگ غالب حس تمیزی و پاکیزگی یه خشکشویی رو تو ذهن کاربر تداعی می کنه که این نشون از دقت و هوشمندی طراحان اپلیکیشن داره.

کیف پول هلسا یکی از امکانات خوب این اپلیکیشن هستش. شما می تونین با شارژ کردن کیف پول به صورت اعتباری از این اپلیکیشن استفاده کنین. ظاهر کیف پول هلسا رو می تونین در عکس سمت راست ببینین.

گذشته از بعد فنی -که میشه از هر نظر اونو استاندارد و تشویق برانگیز خواند- باید نگاهی دقیق تر به امکانات این اپلیکیشن داشته باشیم. امکاناتی مثل پیدا کردن نزدیک ترین خشکشویی، روند انجام کار به وسیله اپلیکیشن و هم اینکه امکانات متنوعی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار میده.

همونطور که به روشنی مشخصه، رسالت اصلی این اپلیکیشن پیدا کردن خشکشویی مناسب با لباس شماس. با به کار گیری هلسا، شما می تونین موقع ثبت سفارش، موارد مورد نیازتون رو مشخص کنین. مثلا این که می خواین لباستون تنها اتو شه یا اینکه شستشو و اتو هر دو انجام شه.

یکی از ویژگیای باحال این اپلیکیشن گزینه های زیاد و جدا از هم واسه انتخاب نوع لباس است؛ از پوشاک مردونه، زنونه، بچگانه گرفته تا لوازم منزل و حتی پردهای خونه. اینکه می تونین نوع سفارش خود رو به طور جدا از هم مشخص کنین باحال و بسیار کاربردی به نظر می رسه.

اما هلسا فقط به انتخاب نوع سفارش اکتفا نکرده. مثلا شما می تونین نوع لباس مردونه رو هم انتخاب کنین؛ این که لباس کثیف شما یه پیراهن ساده س!، یا کت و شلواری که در بهترین مهمانیا می پوشید. این جای انتخاب در ادامه به شما در پیدا کردن مناسب ترین خشکشویی کمک زیادی می کنه.

بعد در بخش بعدی و پس از ثبت سفارش، می تونین محل زندگی خود رو انتخاب و شخص گیرنده، زمان تحویل و دریافت لباس و خشکشویی مورد نظر خود رو انتخاب کنین. در واقع هلسا رو باید در نقش یه واسط در نظر بگیرین که لباسای کثیف رو دم درب منزل از شما تحویل میگیره، به خشکشویی دلخواهتون برده و پس از شستشو تمیز و آماده تحویل تون میده.

یکی از خوبیای هلسا اینه که از بین خشکشوییای نزدیک محل زندگی تون، می تونین نظر دیگه کاربران رو درباره اونا جویا شده و خشکشوییای طرف قرارداد با هلسا رو با در نظر گرفتن آزمایش دیگه مشتریان انتخاب کنین. این موضوع به طور قطع به شما در داشتن تجربه ای بهتر از سپردن لباس هاتون به خشکشویی کمک می کنه.

البته بر خلاف همه نکات مثبت این اپلیکیشن، باید به چند نقطه ضعف اون هم اشاره کنیم. اولین ایرادی که میشه به این اپلیکیشن وارد کرد اینجاس که فعلا فقط در شهر تهران مشغول به فعالیته و خشکشوییای طرف قراردادش محدودند. البته در اپلیکیشن تازه کاری مثل هلسا این موضوع عجیبی نیس و میشه توقع داشت که کم کم، تماشاگر پیشرفت و گسترش دامنه فعالیتای اون باشیم.

هلسا گزینه های خوبی واسه شستشوی لباس در اختیار کاربران قرار داده، و بعضی وقتا به کاربران تخفیف هم ارائه می کنه، اما شاید بهتر می شد اگه گزینه ای هم واسه دریافت سفارشات کلی از کسب و کارا و مشتریان ثابت هم در اختیار آدمایی قرار می داد که به طور دائم نیازمند مراجعه به خشکشویی هستن. طبیعتا این موضوع واسه مشتریان ثابت بسیار مقرون به صرفه میشه و از طرف دیگه هلسا هم می تونه دایره طرفداران وفادارش رو گسترده تر سازه.

اما کلا میشه گفت که هلسا واسه شروع کار، اولین قدم هاش رو به درستی ورداشته و از دید فنی اپلیکیشن خوب و استانداردی رو پیشرفت داده. اما این که کیفیت خدمت رسانی هم خوب ظواهر اپلیکیشن باشه رو زمان و استفاده شما کاربران مشخص می کنه.

اپلیکیشن هلسا رو می تونین همین حالا واسه پلتفرمای iOS و اندروید دانلود کنین. شما در مورد اپلیکیشنای دریافت سفارشات آنلاین خشکشویی چه نظری دارین؟ تا حالا از اونا استفاده کردین؟ با ما در میان بذارین.

هلسا - خشکشویی هوشمند

  • هلسا – خشکشویی هوشمند
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: آزند
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۱٫۲۹ / ۲۰٫۳ مگابایت

دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *